Sopo Deo & Parfum Golden Vibe 50ml
25,20 €
Varastossa
- 🚚 Edulliset toimituskulut
Toimituskulut alk. 4.90€ ja toimitus on ilmainen yli 89€ tilauksiin! - 📦 Nopeat toimitukset
Tilaukset, jotka tehdään ennen klo 14:00, lähetetään usein vielä samana päivänä. - ❤️ Bonusta ostoksistasi
Saat tilatessasi 5% bonuskoodin myös seuraavaa tilaustasi varten.
EAN: 6430070050423
Kuvaus
Sopo Deo & Parfum Golden Vibe – Luonnollinen deodorantti ja parfyymin yhdistelmä
Sopo Deo & Parfum Golden Vibe on luonnollinen deodoranttisuihke, joka toimii samalla kevyenä parfyymina. Raikas unisex-tuoksu neutraloi epämiellyttäviä hajuja ja auttaa ylläpitämään ihon luonnollista mikrobiomia. Tuote on valmistettu luonnollisista ainesosista ilman petrokemikaaleja, synteettisiä hajusteita tai alumiinia.
Golden Vibe -tuoksu on raikkaan aromaattinen ja aurinkoinen. Tuoksussa yhdistyvät energinen limen sitruksisuus, tasapainottava bergamotti ja vihreä mulperipuun lehti, jotka luovat luonnollisen ja elinvoimaisen kokonaisuuden.
Deodorantin pohjana on luomualkoholi ja ihoa kosteuttava glyseriini. Fermentoiduista mikrobiainesosista koostuva yhdistelmä auttaa ehkäisemään hajua aiheuttavien bakteerien kasvua samalla tukien ihon hyvinvointia.
- Deodorantti ja parfyymi samassa – Neutraloi hajut ja jättää raikkaan tuoksun.
- Luonnollinen koostumus – Valmistettu ilman alumiinia ja synteettisiä kemikaaleja.
- Antimikrobinen fermenttiyhdistelmä – Tukee ihon mikrobiomia.
- Raikas unisex-tuoksu – Lime, bergamotti ja vihreät vivahteet.
- Vegaaninen valinta – Valmistettu luonnollisista raaka-aineista.
Pakkauskoko
50 ml.
Ainesosat
Alcohol* denat., Aqua, Saccharomyces Ferment & Lactobacillus Ferment, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Glycerin, Fragrance**, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Benzyl Alcohol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Geraniol*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*.
* luonnollisista eteerisistä öljyistä
** luonnollista alkuperää
Käyttöohje
Ravista pulloa kevyesti ja suihkuta 1–3 kertaa kuivalle ja ehjälle iholle noin 10 cm etäisyydeltä. Voidaan käyttää kainaloissa deodoranttina tai kevyenä parfyymina.
Säilytysohje
Säilytä huoneenlämmössä ja suojassa valolta.











Arviot
Arvosteluja ei vielä ole